Спільно з дітьми здійснювались весняні прогулянки-спостереження. Прогулянки, які організовувалися в дошкільному закладі, були насичені радісними враженнями від сприймання різноманітних яскравих об'єктів і явищ природи, світу тварин і рослин.
Незабутні враження отримали наші дошкільнята від живого спілкування з природою, гармонізувався їх емоційний стан, а хвилинки милування квіткою чи метеликом, чудернацькою хмаринкою чи краплею роси сприяли формуванню естетичних почуттів.
![](/_nw/0/s49860484.jpg) ![](/_nw/0/s37200407.jpg) ![](/_nw/0/s39200008.jpg) ![](/_nw/0/s64858882.jpg) ![](/_nw/0/s14482640.jpg)
|