Меню сайту |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Статистика |
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0 |
![](/.s/t/371/15.gif) |
|
Головна » 2019 » Жовтень » 11 » Музичний фестиваль "Уманські дзвіночки-2019"
14:05 Музичний фестиваль "Уманські дзвіночки-2019" |
Пройшов зональний етап міського музичного огляду закладів дошкільної освіти «Уманські дзвіночки - 2019». Програма фестивалю була різноманітна і насичена, а фестиваль залишив масу позитивних емоцій і вражень.Музична зала наповнилася найменшими, найталановитішими артистами – вихованцями дошкільних навчальних закладів міста. Вихованці старшої групи нашого дошкільного закладу представили на фестиваль музичний номер «Веселі ложки» - музичний керівник Шкатова Аліса Вікторівна.
![](/_nw/0/s13586348.jpg)
|
Переглядів: 286 |
Додав: Іванівна
| Рейтинг: 0.0/0 |
|
|
Форма входу |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Пошук |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Календар |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Архів записів |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
Друзі сайту |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
|