30 травня у дошкільному навчальному закладі "Волошка" відбулося випускне свято. Захід, організований вихователями та батьками, подарував радість не лише родинам малечі, а й жителям мікрорайону, які завітали до дошкільного закладу.
![](/_nw/0/s03358834.jpg)
Змістовна програма, старання маленьких випускників, подарунки, створили неперевершені відчуття свята, а для майбутніх першокласників - стали стартом у шкільне життя.
![](/_nw/0/s22264501.jpg) ![](/_nw/0/s69858751.jpg)
![](/_nw/0/s40147986.jpg)
|