»

Головна » 2018 » Березень » 10 » Відкриті перегляди
Відкриті перегляди

28 лютого в дошкільному закладі було проведено колективні пергляди відкритих занять.

Педагоги поділились з колегами новими професійними знахідками, цікавими формами і методами роботи з дітьми, продемонстрували на практиці впровадження елементів інноваціних технологій та особистісно-орієнтованої моделі навчання дошкільнят.
Вихователь дітей раннього віку Хуторянська Леся Іванівна провела заняття «Барви Заметілі» по формуванню естетичних емоцій дітей в процесі занять з малювання (нетрадиційні техніки)
Вміло продумала зміст заняття, послідовно переходила від одного виду роботи до іншого. Активізувала діток до співпраці з вихователем сама атмосфера в групі: «казкова галявина», «чарівні дверцята в казку».

Вихователь середньої групи  Івасишина Юлія Федорівна провела  заняття «Про красу, силу і здоров'я дитини».  Заняття було насичене цікавими іграми та вправами оздоровчого напрямку. Творчий підхід вихователя до організації інтегрованого заняття забезпечив ефективність та високу результативність освітнього процесу. Всі діти були активними та впорались із завданнями.

Вихователь старшої групи Тіторук Світлана Анатоліївна провела заняття  «В чарівному зимовому лісі» з метою розвитку творчих здібностей дітей засобами театралізованої діяльності. Під час уявної подорожі до театру малята добре розважилися.

Всі педагоги дошкільного закладу відвідавши відкриті заходи, не тільки подивилися роботу своїх колег, а й взяли активну участь в обговоренні переглянутих заходів.

Переглядів: 347 | Додав: Іванівна | Рейтинг: 0.0/0
Ім`я *: